Výběr nejlepších seriálů, které musíte vidět!

Potřebujete po práci vypnout? Nabízíváme vám přehled nejlepších seriálů, na které se budete těšit! Jediné, co vám nemůžeme zaručit, je to, že od seriálu vstanete po jednom dílu. Jsou totiž tak napínavé, že jakmile jednou začnete, nebudete chtít přestat!
sledování online

1. Stranger Things

Rádi se bojíte? Potom je tento seriál přesně pro vás! Několik podivných situací povede až ke zmizení malého dítěte, které nedorazí po škole domů. Malé předměstí se s tím těžko vyrovnává. K nepříjemné atmosféře přispívají i situace, které nelze vysvětlit racionálních způsobem. Je mezi místními někdo, kdo rozumí tomu, co se děje?

2. 13 Reasons Why

Od hororu se přesuneme k seriálu, který je klasifikován jako drama. Děj se odehrává v prostřední střední školy. Jedna ze studentek nečekaně spáchá sebevraždu a její spolužáci netuší proč. Nebo tuší? Proč to udělala? Hrají v tom její kamarádi nějakou roli? První série se skládá ze třinácti dílů – každý díl nám odhalí jeden důvod, proč sebevraždu spáchala. Ještě před smrtí totiž nahrála třináct kazet, které rozeslala mezi své spolužáky. Věřte, že po prvním dílu budete tak napjatí, že si pustíte rovnou druhý. Až dojdete na konec, nebudete se moct dočkat druhé série, která by měla vyjít už letos!

3. Breaking Bad

Na střední škole zůstaneme, ale hlavní postavou bude učitel, ne žáci. Po diagnostice rakoviny se Walter White rozhodne, že musí finančně zabezpečit svou rodinu. Protože má excelentní znalosti v oboru chemie a fyziky, vrhá se do nelegální činnosti. Začíná vařit pervitin společně s jedním ze svých studentů! Nebude mu překážkou to, že jeden ze členů jeho rodiny je agentem na protidrogovém?
sledování televize

4. Pustina

Přesuňme se k české tvorbě! Je tvořeno z jedné a zároveň poslední série. Drama, které je rozdělené do osmi epizod, vás vtáhne do pochmurné vesnice v Severních Čechách. Starostce obce se ztratí dcera. Kde je, nikdo netuší. Utekla? Byla unesena? Je živá? Má to spojitost činností na úřadě? V hlavních rolích neodolatelná Zuzana Stivínová a Jaroslav Dušek!

5. Až po uši

Seriál z dílny Jana Hřebejka! Kvalitní herecké výkony a zápletky zaručeny! V hlavních rolích například Anna Geislerová, Jiří Havelka nebo třeba Hynek Čermák. Milostný trojúhelník zamotá hlavu snad každému z nás. Erotické scény zaručeny!