Módní poradce

Každý chce v dnešní době vypadat co nejlépe. Oblečení je to, co nás na druhém může v první chvíli upoutat. Slyšeli jste o možnosti využití módního poradce? Dnešní možnosti jsou různorodé a toto je varianta, kdy vám může někdo pomoci s vaší změnou.
figurína muže

Jak to probíhá a jaké jsou služby?

Módního poradce si můžete jednoduše najít na internetu. Domluvíte se na termínu a místu, kde se společně sejdete. Někdy se lze domluvit, že takový poradce přijde až k vám domů a podívá se i na šatník, abych vás lépe poznal podle stylu. S módním poradcem se můžete klidně domluvit nejdříve na schůzce někde v kavárně nebo restauraci a probrat s ním i svoji představu. Následně se společně vydáte do obchodního centra. Módní poradce s vámi bude procházet obchody. Buď vás může sledovat při tom, co si vybíráte a zároveň radit, co by bylo to nejlepší nebo vám může rovnou nabídnout a ukázat vhodné oblečení. Poradce vám tedy poradí s výběrem toho správného oblečení, které může zamaskovat i různé nedostatky. Určitě s ním konzultujte i vaše návrhy a postřehy. Není to o tom, že s ním musíte ve všem souhlasit, nikdy se nenechejte natlačit do něčeho, v čem se necítíte vůbec dobře. Naopak se ale nebojte využít jeho rad a změnit svůj šatník a styl oblékání. Módní poradce má mnoho zkušeností, které vám může předat. Ceny takové služby jsou různé, ale počítejte s větší částkou. Mnoho těchto poradců jsou poměrně známe osoby, tedy i jejich cena je tomu úměrně vysoká. Můžete setkat s cenou od 5 000 Kč, ale může dosahovat až 20 000 Kč. Musíte také počítat samozřejmě s tím, že si veškerý váš nákup budete platit. Zde před nákupem můžete s poradcem prokonzultovat, kolik si můžete dovolit utratit. Poradce poté bude chodit do obchodů, která jsou pro vás i cenově přijatelné, ne do drahých butiků. Není to o ceně za oblečení, jistě vám to poradce poradí, ale o tom, jak si dokážete hrát s vrstvením, barvou a stylem. I za málo peněz lze pořídit velice trendy oblečení.
pánská bunda
Pokud máte finanční možnosti, tak si neváhejte poradce domluvit. Nevěřili byste, jak vám mohou pomoci. Sám jsem měl možnost využít služeb takového poradce, velice známého člověka, kterého jste určitě viděli v televizi. Velice mi pomohl i okolí si toho všimlo, jak se najedou oblékám “trendy”. Stálo to peníze, ale vyplatilo se to a bylo to moc příjemné. Stále jsme v kontaktu a rád mi vždy poradí. Jděte do toho a změňte svůj styl!