Tvrdý jako skála i po 40tce?

Nestojí vám podle vašich představ? Potřebujete v posteli své partnerce či manželce dokázat, že nepatříte do starého železa? Zavítejte tedy právě k nám! Roky utekly a vám se najednou začíná zdát, že už nejste takový samec jako jste jím byl dříve? Je potřeba s tím dělat něco ještě dnes! Klesající sebevědomí vám nejen nedodá, ale potom se to podepíše i na vašem výkonu v posteli. A to si pište, že to vaše manželka či partnerka rozhodně pozná. Jak tento problém jednoduše a rychle vyřešit.

muž

Kdo se nebojí svěřit se svým problém může si zajít ke svému lékaři, který mu zaručeně poradí. Jenomže si to pánové přiznejme, kdo by se s tím chtěl někde chlubit? Nebo snad máte doktorku? No tak to ani náhodou, jenom ta představa, že by to s vámi řešila. Od nás mužů se očekává, že budete stoprocentní po celý život. Už v minulosti byl muž hlavou rodiny a také pořádným samcem, je tomu i tak v přírodě. Když jeden samec je slabší nebo už nemůže, přijde silnější. Držíme spolu za každé situace, protože jsme chlapi. Je tedy na trhu viagra bez receptu Erectmax.cz? Samozřejmě, že ano! U nás jí najdete. Vedlejším účinkem bude jen to, že vám bude pořádně stát, a to tvrdý jako skála.

slunce

Vaše žena vás bude už po třetím kolem za s sebou prosit o to, abyste jí už dali chvilku na odpočinek. Nebo snad víte o někom z vašeho okolí, kdo se vám s tímto problémem před delší dobou svěřil a už si naprosto neví rady? Odkažte ho právě k nám, a bude vám určitě za to vděčný! Je mnoho studií, které také odkazují na to, že v jídle je více hormonů, a muži poté mají problém s tím, aby měli patřičnou erekci. Diskutuje se také i o ženské antikoncepci, kdy právě hormony se vylučují do odpadních vod a ovlivňuje to nejen ženy, ale také i muže. Sedavé zaměstnání, stres a mnohé další faktory z nás za delší dobu mohou udělat i neplodné? Ano může tomu být skutečně tak. Proto pravidelně cvičte a žijte zdravě!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup