Krásné zábradlí

Co říkáte na zábradlí na schodiště? Já si osobně myslím, že je to opravdu kvalitní a taky praktická věc. Já sama mám doma dvě patra, takže to znamená, že mám doma asi dvě schodiště. Tedy myslím ne asi, ale určitě. A mám totiž za to, že to první schodiště je takové malinké, takové dva tři schody. Takže ani nevím, jestli to mám považovat za schodiště. Nicméně to velké schodiště máme až na půdu. Musím říct, že za půdu jsem velmi ráda. Můžu tam uschovávat úplně všechny věci, které denně nebo v blízké době nevyužívám.

Točivé schody jsou pěkné.

Já sama jsem si půdu doslova vydupala. Můj manžel to nechtěl. On řekl, že půda zabere zbytečně moc místa, že raději místo půdy udělá obytnou místnost. Jenže podle mého názoru je to škoda. Nicméně měl manžel akorát pravdu v tom, že budeme muset investovat do kvalitního schodiště. Byla jsem za to ale velmi ráda, protože jsem si alespoň mohla vybrat já jaké chci schodiště a zábradlí. Bylo to v zábradlí na schodiště a chtěla jsem ho krásné a bytelné. Když jsme měli vybrané schodiště, tak ještě zbývalo vybrat pěkné dokonalé zábradlí. Já osobně si nedokážu představit schodiště bez zábradlí. Máme malé děti.

Zábradlí je praktické.

Takže to znamená že u nás schodiště bez zábradlí absolutně být nemůže. Já si to nedokážu představit a nevím co bych dělala, kdyby děti šly na půdu anebo z půdy. A kdyby u toho náhodou spadly. Tak čeho by se mi děti chytily? Kdyby schodiště nemělo zábradlí. Proto raději všem já osobně doporučuji, kvalitní zábradlí na schodiště. Nemusí to být nějaké drahé zábradlí. Stačí obyčejné dřevěné zábradlí s jedním madlem. Ale pokud chcete, tak samozřejmě můžete mít i nějaké kvalitní designové mohutné zábradlí Tady se představivosti samozřejmě meze nekladou. A taky samozřejmě záleží na vaší finanční situaci, kolik chcete do zábradlí na schodiště investovat. Tady se můžeme pohybovat v řádech stovek ale taky desetitisíců, takže záleží pouze na vás a vaší představivosti, jak by se sami rozhodnete. Nicméně zábradlí na schodiště vám udělá pěknou službu.