Laser game


Už jste o ní slyšeli, ale nijak víc jste se o ni nezajímali? Tak teď je ten pravý čas, abychom si laser game pěkně představili. V současné době je to ohromný fenomén. Je to vskutku netradiční způsob zábavy, u které si užijete spousty legrace. Zažijete i slušnou porci adrenalinu, který he hře bezpochyby patří. Je to velmi oblíbená střílečka a to napříč všemi věkovými kategoriemi i pohlavím. Cílová skupina se nelze přesně stanovit, protože je to určena zcela pro všechny, kdo chce začít něco neobyčejného.billboard-right(1)
Adrenalin, napětí, legrace, pohyb, takhle přesně lze tuto hru charakterizovat. Takže pokud vás to láká, tak zlanařte rodinu nebo kamarády a rozhodně vyrazte. Ještě když je venku ošklivo a sychravo, tak je to ideální způsob zábavy, jak smysluplně využít váš volný čas. Vše, co potřebujete, vám zapůjčí na místě. Rozhodně se neobjedete bez laserové pistole a vesty se senzory. Toto jsou dvě nezbytné součástí, bez kterých nemůžete být do arény vpuštěny.
Úkolem celé hry je zasáhnout co nejvíce údery vašeho soupeře. V průběhu celé hry jsou vám zásahy počítány a výsledné skóre pak rozhoduje o vítězi a poraženém. Nemusíte však mít strach, o život zde nejde.DSC_0193 Je to jen hra, takže mezi sebou soutěžíte. Takže pokud k tomu všemu jste ještě soutěživý typ, tak se vám to určitě bude líbit. Zásahy nebolí, pro hru nepotřebujete mít ani žádné extra dovednosti, zkušenosti nebo schopnosti. Zvládne ji opravdu každý a velmi rychle se zaběhnete!
Věřte, že jakmile laser game jednou okusíte, budete chtít znovu a znovu. Úplně vás to pohltí. Zcela vás to vtáhne do aktuálního dění a zapomenete na vaše všední starosti, takže to působí i jako skvělý relax pro váš organismus. Ještě stále se rozhodujete, zda ji navštívit? Máte možnost vybrat si ze dvou arén a celkem 11 typů her, takže si vybere rozhodně každý.