Vitamíny a zdravá strava

Pro lidské tělo je důležité, abychom do něj dostávali zdravé potraviny, které nám dávají nějaké potřebné živiny. Není dobré doplňovat vitamíny a minerály jenom díky doplňkům stravy. Není to pro tělo přirozené. Pokud ovšem nepijeme pivo, nejíme banány a nedostáváme do těla potřebný vitamín B, tak je dobré jej doplňovat alespoň v práškové stravě. Není však dobré, abychom takto doplňovali téměř všechny vitamíny.

zdravé potraviny

V těle jsou ale minerály a vitamíny, které nelze doplnit ani jídlem, ani práškami. Například ženy v průběhu života ztrácí ve své tváři látku, která časem způsobuje vrásky a stárnutí pleti. Takové látky se musí doplnit uměle. A to buď pomocí kosmetické procedury, krémy anebo injekcemi, které látku dopraví přesně na místo, na které potřebujeme.
Existují však doplňky, o kterých mnoho lidí neví nebo je nechce konzumovat, protože se obávají chuti. Takovým přípravkem je například křemelina. Ta se dá konzumovat jako pití. Stačí, když si ji zakoupíme a pak si ji jen servírujeme asi tak dvakrát denně. Křemelina a účinky jsou skvělé. Obsahuje velmi cenné minerály jako například: křemík, vápník, mangan, hořčík, titan, železo a další minerály, které jsou pro tělo velmi důležité. Mezi účinky patří: detoxikace organismu a vyplavování škodlivých látek z těla. Stárnutím se obsah této látky z těla ztrácí a je dobré ji doplňovat. Jak ji používat? Stačí, když si připravíte skleničku s vodou a do ní zamícháte ½ čajové lžičky. Dávkování je asi tak jednou až dvakrát denně.

prášková strava

Postupem času se dávkování zvyšuje až na jednu až dvě polívkové lžíce denně. Mohou konzumovat i děti od tří let, a to půl čajové lžičky denně.
Není vhodné pro těhotné a kojící ženy.
Skladovat by se měla v suchu a chladu a také v uzavřeném obalu. Její trvanlivost je něco přes pět let.
Nebojte se vyzkoušet, protože uděláte dobrou věc pro své tělo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup