Zapůjčení auta v Praze

Zapůjčení automobilu není žádná komplikovaná věc. Tedy, pokud si vyberete správnou autopůjčovnu, která je spolehlivá a profesionální. Autopůjčovna v Praze Autopujcovna-milan.cz, o které jsou tyto řádky, není v hlavním městě samozřejmě jediná. Ale doporučuji se na ni obrátit, kdykoliv to budete potřebovat.

Auto z půjčovny

Proč doporučuji? Protože jsem byl s jejími službami navýsost spokojený. A nejen já. I dalších sedm mých kamarádů, se kterými jsme se rozhodli pro prázdninovou jízdu po Evropě.

Objednali jsme si Ford Transit Custom minibus. Jde o automobil moderního až lehce futuristického vzhledu, který je schopen pojmout osm cestujících plus řidiče. Je rychlý, pohodlný a ve své kategorii malých autobusů úsporný.

My nevyužili plnou kapacitu vozu v tom smyslu, že nás bylo o dva cestující méně. Jejich místo však zaplnily naše zavazadla, batohy, nabalené na dlouhé túry v Alpách. Kromě těchto zavazadel jsme měli normální zavazadla pro cestu, které jsme uložili v zavazadlovém prostoru za a pod zadními sedačkami.

Auto bylo v dohodnutý den a stanovenou dobu připraveno k převzetí. Tedy přesněji. Automobil mi přistavili pracovníci přímo do mého bydliště. A to zdarma. Po předložení všech potřebných dokladů, stačila občanka a řidičský průkaz jsem podepsal smlouvu o zapůjčení. Jelikož jsem znal přesný itinerář naší plánované cesty, a tím jsem věděl, kdy budeme zpátky, zaplatil jsem dopředu zápůjčné za celou dobu. Překvapilo mne, že u takového moderního automobilu, půjčení auta vyšlo v přepočtu jen na necelé dvě stovky na cestujícího.

Jedete kam chcete

Velkou výhodou Autopůjčovny Milan, tak se tato firma jmenuje, je, že si nevyhrazuje povinnost klienta, že řídit může pouze ve smlouvě určená osoba. Nikdy jsem u jiných půjčoven tuto klauzuli nechápal a nikdy ji také nedodržoval. Nyní můžeme vyrazit na cesty, střídat se za volantem podle schopností a únavy každého z nás, aniž bychom měli v ústech pachuť, že nedodržujeme některá smluvní ujednání.