Pro mladé lidi, kteří za sebou nemají bohaté rodiče, bylo vždy složité shánění vlastního bydlení. To totiž bylo vždy hodně drahé, avšak oproti cenám, které jsou běžné dnes, se jednalo o pakatel. A to i když se započítá inflace. Obytné domy se totiž nestaví a když už, mají s nimi jejich majitelé zcela jiné plány. Ani hypotéka už není to, co bývala, jelikož je zatížena nejen vysokou úrokovou sazbou, ale rovněž i nutností mít na kontě alespoň deset procent ceny poptávané nemovitosti. Vzhledem k tomu, že ve většině lokalitách není možné koupit byt po milion korun, nejedná se zrovna o drobnou částku.

Puzzle dům

Není však nutné propadat beznaději. Stále zde existují možnosti, které jsou daleko levnější, třeba mobilní dům Top-mobilnidomy. Nezdá se to jako něco extra, ale opak je pravdou. Moderní verze jsou už na výši a takřka v ničem nepřipomínají modely z dřívějších let.

Prvotřídní vybavení

Zásadní pro bydlení jsou dvě věci – prostor a vnitřní vybavení. Co se toho prvního týče, nejsou na tom mobilní domy kdovíjak slavně. Jsou určeny spíše pro jednotlivce a páry, případně pro rodiny s jedním dítětem. Co se však týče vnitřního vybavení, tam jsou na tom hlavně nejnovější verze naopak velmi dobře, až excelentně. Nábytek, ovšem i různé druhy elektrospotřebičů, se obvykle dodávají s mobilními domky automaticky. Důvod je jednoduchý, a sice specifické vnitřní uspořádání, kvůli čemuž není možné použít klasický nábytek.

Silueta domu

Dovolená v chatce

Valná část lidí má dnes zájem hlavně o nejmodernější mobilní domy, jež se dají bez potíží používat celoročně, avšak jsou zde k mání ještě levnější verze, které pro bydlení v mrazech přeci jen moc určené nejsou. Takové však mohou fungovat docela dobře jako letní chatky. Vzhledem k jejich příjemné ceně je i po nich docela velká poptávka. Stačí si jen pořídit pozemek v nějaké pěkné dovolenkové lokalitě, případně někde na samotě a tam následně chatku nechat přestěhovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup