Vhodné nejen do obývacích pokojů

Sehnat do obývacího pokoje kvalitní křeslo nebo rovnou kanape za solidní peníze bylo vždy náročné. Pokud se vám do toho nechce, můžete zkusit něco jiného.

Vhodné nejen do obývacích pokojů

Vybavení do obývacího pokoje obvykle patří mezi nejdražší v domácnosti. Je totiž potřeba koupit nejen televizi, respektive hi-fi soupravu, ale zároveň i docela drahý nábytek. Nejde ani tak o obývací stěnu, ta se dá pořídit za poměrně slušný peníz, ale cenově problematická jsou hlavně křesla, potažmo gauč. Ano, je sice pravda, že i tyto soupravy se dají koupit za velice slušné peníze, ovšem už nikoliv ve slušné kvalitě. Nechcete-li příliš utrácet, tento styl posezení vám asi příliš vyhovovat nebude.

Posezení při práci

Naštěstí už nežijeme v hlubokém socialismu, kdy výběr čehokoliv prakticky neexistoval a je nyní tedy možná zvolit si do obývacího pokoje i něco jiného než klasická křesla, případně pohovku. Velmi oceňovaný je v poslední době hlavně sedací pytel Beanbag, který krom velice zajímavé ceny může nabídnout i mnoho dalších pozitiv.

Ergonomie

Cena sama o sobě je velmi velkým lákadlem. Za cenu jednoho slušného křesla můžete vybavit vaky v podstatě celý obývací pokoj. Dalším nesporným plusem je i ergonomie výrobku, která je na skutečně vynikající úrovni. Nemusíte se obávat, že vás budou na vacích bolet záda, tedy alespoň ne po delším používání. Jsou totiž maximálně ergonomické, ale než se vaše tělo, které trpí mnoha svalovými dysbalancemi dokáže dostat do té správné roviny, může to chvíli trvat a tato chvíle může být provázena i trochou toho nepohodlí. To se ale v brzké době změní. Uvidíte.

Vak pro dvojici

Možná vás to překvapí, ale pytle nejsou vhodné pouze do obýváků, ale mohou dobře posloužit třeba i v dětském pokoji, a dokonce i ve venkovních prostorách. Samozřejmě pouze v případě, že si pořídíte verze, které jsou na exteriérové používání vhodné. Standardní modely jsou přeci jen náchylnější k poškození, a tak to chce něco, co opravdu vydrží. Venkovní vaky zvládnou daleko větší nápor a rovněž jsou odolné i vůči vodnímu živlu. Když vás třeba během venkovního grilování přepadne déšť, nemusíte jako první popadnout vak. Ten vydrží na dešti docela dlouho bez jakéhokoliv poškození.