V čem být trendy na podzim?

Na podzim bývá počasí i nálada pochmurná, ale nemusíte se tomu poddávat. Módní trendy letošního podzimu vás z tohoto splínu probudí! Inspirujte se a buďte in. Tento podzim vám prozáří odstíny petrolejové, barva karamelek, klasická vínová, ale i modrá nebo zelená.
žena, vínový svetr

Petrolejová

Petrolejová barva sluší téměř všem, vypadá dobře na bledé i opálené pleti, sluší blondýnám i tmavovláskám. Můžete ji nosit ve velké míře – např. ve formě bundy, kabátu či kostýmku, ale váš outfit oživí i ve formě doplňku. Krásně působí třeba v kombinaci s bílou nebo šedou barvou. Zkusit můžete hřejivou šálu, ale petrolejová vypadá dobře i na botách nebo kabelce.

Karamelově hnědá

Hnědá barva nám evokuje přírodu, půdu, zvířata a taky podzim. Tato zemitá barva sluší téměř všem, dá se dobře kombinovat s ostatními zemitými odstíny. Oslnivě budou vypadat vysoké kozačky z karamelově hnědé kůže v kombinaci se sukní, ale nic nezkazíte ani kabátem či trenčkotem. Rozmanitý výběr kabelek v tomto odstínu je sázkou na jistotu.
žena, hnědý svetr

Vínová

Letos se nosí vínová, která obsahuje spíše tóny hnědé než růžové. V této barvě zazáří především blondýnky. Zkusit můžete například aktuální trend v podobě plisované sukně, ale skvěle bude vypadat i kvalitní kožené sáčko v této barvě. Letošním hitem jsou i laky na nehty v podzimních tónech.

Ocelově modrá

Modrá barva je obecně oblíbená, ale obvykle nám evokuje léto. Letos ji však v konkrétních odstínech můžete nosit i na podzim. Jsou to královská modř, ocelová modř a modročerná. Klasikou budou džíny, ale zkuste vynosit i ušlechtilejší materiály, jako je luxusní satén.
žena, podzimní oblečení, petrolejová šála

Mechově zelená

Mechově zelená je podzimním evergreenem, tento rok ji můžete zkusit zkombinovat se svěžím avokádovým odstínem. Vyzkoušejte třeba oversize sako v pánském stylu nebo nadýchaný šál. Šik bude vypadat i hřejivý pletený svetr.