Peníze na cokoliv

Nebankovní hypotéky mají spoustu výhod. Zejména pro ně nemusíte do banky, čili o několik desítek schůzek méně a ušetřeného spoustu času. Vše se totiž dá vyřídit po internetu. Snadno a velice rychle, že se budete divit. Úvěry totiž schvalujeme do 24 hodin. Čili peníze můžete mít opravdu rychle. Pak už jen postačí jedna schůzka k podpisu a vše je vyřízeno.
Zprostředkujeme velice výhodné nebankovní hypotéky. Tento typ je vhodný pro běžné spotřebitele. S penězi můžete zaplatit naprosto cokoliv.
· Rychlá hotovost se vždy hodí
· Potřebujete sehnat rychle větší obnos peněz? Chcete vyplatit hotovost a použít ji na cokoliv? Těmto typům úvěru se říká bezúčelné. A právě nebankovní hypotéky splňují všechny tyto výhodné podmínky.
vila s garážemi

Podmínky a ručení

Ručí se samozřejmě nemovitostí, kterou dáte takzvaně do zástavy. Za tu získáte peníze. Kolik to bude? To záleží na tom, kde vaše nemovitost leží, jakou má bonitu a na dalších odhadech, které provádějí profesionálové. Nám postačí zastat fotografie a my vše předáme do patřičných rukou. Okamžitě začnou pracovat na našem podnětu, vše se odehrává velice rychle. Netrvá to dlouhé měsíce, ale pár hodin. Jakmile budeme mít odhad, získat z něj můžete až 70% financí. Tyto peníze vám vyplatíme ihned po podpisu smlouvy.
radost z peněz
O jakou nemovitost se může jednat? Téměř o jakoukoliv. Nejběžnější bývají domy, byty, pozemky, ale může jít také o garáže, chaty a chatky, další objekty, budovy a spoustu dalšího.
Ø Doba splatnosti se přitom pohybuje jako v běžných bankách. Splácet můžete od jednoho roku až po dobu 30 let.
Ø S tímto typem úvěru můžete také staré a nevýhodné půjčky přefinancovat. Jestliže potřebujete splácet míň, nebo vám vázne zástava na nemovitosti, můžete se na nás obrátit. Pomůžeme s přefinancováním.
Ø Nikdo nebude chtít vědět, na co peníze potřebujete.
Ø Nezkoumáme registry, peníze můžete získat i přesto, že máte záznam.
Ø Máte nízký příjem? Myslíte si, že kvůli tomu nezískáte úvěr? Nízké příjmy nevadí, důležité je, abyste dokázali měsíčně splácet. Pomůžeme vám přizpůsobit úvěr na míru podle vašich potřeb.