Nebankovní hypotéka smaže vaše staré dluhy

Máte nějaké staré závazky, které vás táhnou ke dnu a vy se jich potřebujete co nejdříve zbavit? Třeba proto, že jste je uzavřeli v nouzi a za velice nevýhodných podmínek? Máte na krku exekuci, ale nikdo vám nechce půjčit? V tom případě jste jistě obíhali pouze klasické bankovní domy a zapomněli jste na nebankovní společnosti. A právě to je velká chyba, neboť zrovna nebankovní půjčka je pro vás v takové situaci jako dělaná.

tíseň

Nebankovní hypotéku můžete bez nejmenších potíží využít ke splacení starých závazků a vyplacení exekucí. Zapomeňte na to, co vám tvrdili v bance, protože v nebankovní společnosti nic takového neplatí. Zde si můžete sjednat půjčku podle svých představ a využít ji k libovolným účelům, takže ani umoření starých dluhů nevadí.

Je pravda, že tím, že všechny své staré dluhy sloučíte do jednoho jediného, vaše závazky nezmizí. Pravda je i to, že se vaše dlužná částka nijak nezmenší, budete ji muset splatit do puntíku. Ovšem podstatný rozdíl je v tom, jaké podmínky půjčky získáte. Pokud vás u vašich starých závazků trápí vysoké úroky, likvidační poplatky a děsivé podmínky smlouvy, tak toho všeho se můžete jednoduše naráz zbavit. Když si sjednáte výhodnou nebankovní hypotéku, tak můžete mít rázem příznivý úrok a splácení si roztáhnout až na dobu třiceti let, takže výsledkem bude únosná měsíční splátka, která vás nestáhne ke dnu. A taková nabídka za to jistě stojí, ne?
bankovka

Jedinou podmínkou je, abyste se za svůj nový finanční závazek zaručili nemovitostí v odpovídající hodnotě. Ovšem je zde i chytré řešení pro každého, kdo podobný majetek nemá. Stačí, když ve vašem okolí najdete někoho, kdo bude ochotný stát se vaším spoluručitelem a bude tak svým vlastním majetkem ručit za vaši půjčku. Máte-li ve svém okolí někoho takového, ať už je to rodina či blízký přítel nebo klidně soused, tak máte vyhráno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup