Máte kila navíc? Léto už pro vás nemusí být utrpením

Léto je před námi, aby už se ty děsí toho, jak budete zvládat vysoké letní teploty jak? Pro některé lidi je zvládání letních teplot těžší než pro ty ostatní. Jsou to například starší lidé, lidé s nějakým chronickým onemocněním, nebo lidé kteří trpí obezitou či nadváhou.pro takové lidi může být léto skutečně utrpením, protože jsou citlivější na vysoké teploty více než ostatní.

Pokud máte nadváhu, nemusí být pro vás léto nepřekonatelnou překážkou. I s kily navíc si můžete užít léto tak, jako každý jiný. Stačí jenom dodržovat pár našich tipů, které vám usnadní život.

palmy

Snažte se pít opravdu hodně vody. Zapomeňte na slazené limonády, nebo jiné nápoje Jarka které vám žízeň zaženou jenom na chvíli. na léto je ideální čistá voda, případně do ní můžete přidat nějaké ovoce nebo bylinky. A dále jsou vhodné vlažné čaje, nejlépe bylinkové. Dejte ale pozor, abyste si nevybírali takové druhy, které vás spíše odvodní. Pokud máte chuť na nějaké sladké pití, dejte přednost ovocným šťávám, které zředíte s vodou.

Co se týče oblečení, i to vybírejte velmi pečlivě. Některé materiály jsou na vysoké teploty vhodnější než jiné. Vhodná je například bavlna, len a další vzdušné materiály. Těžké a neprodyšné materiály si nechte spíše na zimní období. I pokud máte kila navíc, můžete bez problémů nosit letní oblečení, jako jsou šaty nebo kraťasy. Vybírejte si jen správné střihy a zaměřte se třeba na prodejny, které se přímo věnují tomuto typu módy. Na dovolenou u moře budou třeba skvělé plážové šaty pro plnoštíhlé.

moře

Že mi určitě znají, že pokud si vezmou šaty nebo sukni, či stává se jim, že se jejich stehna dřou o sebe, což vytváří nepříjemné kožní problémy. Tento problém snadno vyřeší tělový deodorant, kterým si natřete postižená místa. Případně existují speciální kraťásky, které si natáhnete pod šaty a můžete si užívat léta.