Bílé zuby, dobré zuby

Po čase jsem toho nechal, protože v mém věku mne více bavily knihy Karla Maye, a proto jsem se řešení otázky “běloskvoucího úsměvu” nedobral. Až mnohem později mi to bylo vysvětleno s velkým smíchem na rtech.

Nyní již tedy vím, co to znamená a také vím, že bílé zuby jsou známkou toho, že jejich majitel ví, co se sluší a patří. Zřejmě tráví hodiny s kartáčkem v ústech a šmejdí jim sem a tam. Možná to i shledává zábavným, což se o mně říci nedá. Spíše obráceně. Známí o mně říkají, že jsem si chrup čistil cihlou, nebo dlažební kostkou. Neurážím se, protože je to fakt.

K řádnému čištění chrupu je však nutno přidat další věc, která se mně příčí a kterou prostě nezvládám. Je to návštěva zubního lékaře. Ještě se nikomu nepodařilo dovléci mne alespoň do minimální vzdálenosti od jakékoli jeho ordinace. Tato vzdálenost u mne činí kilometr a více. Raději dále, nežli blíže.

kartáček a pasta

Normální člověk však dentistu zcela jistě navštěvuje, a to asi pravidelně. Sám sebe však mezi tyto dobrodruhy řadit nechci, a proto se těmto věcem velkým obloukem vyhýbám.

Zubní klinika Praha je jistě pracoviště na té nejvyšší možné úrovni. Zubaře podobné panu Pitkinovi z filmu “Zásah v pravou chvíli” zde asi nenalezneme. Co asi, zcela určitě ne. Zde pracují jen zkušení a řádně diplomovaní lékaři, kteří se snaží udělat pro pacienta co nejvíce. A co udělat? Snad naprosto všechno. Počínaje drobným a základním ošetřením až k vykonání náročnější operace.

u zubaře

Vše mají přehledně napsáno na svém webu, na který máte odkaz výše. Jak z něj vidět, nestydí se ani za ceny, které jsou při srovnání s ostatními velmi a velmi příznivé. Netřeba se tedy obávat návštěvy.

K tomu napomáhá i skvělý objednávkový systém přes web, tedy po internetu, kde si můžete volit termín, který vám vyhovuje. Takže vidíte, že návštěva tohoto stomatologického střediska nebude žádný problém. Takže tam můžete beze strachu klidně vyrazit.