Využijte výhodný slev na zahradní altány!


Jestliže již nějaký čas přemýšlíte o postavení pergoly na vaší zahradě pergola https://www.pergoly-trutnov.cz/drevene-pergoly-zahradni-altany, je nejvyšší čas. A to právě proto, že v letním období je zakázek nejvíce a dodání se tak může běžně opozdit s dvou až dokonce čtyřtýdenním zpožděním, i když se snažíme zákazníkovi co nejvíce vyhovět. Ale nával bývá skutečně vysoký. Za což jsme, samozřejmě rádi, ale bohužel klienti požadují dodání v co nejkratším termínu.

pergola zeleň

Pokud patříte také k této skupině zákazníků a nechcete či nemůžete z jakéhokoliv důvodu čekat na zakázku, pak právě toto období je pro vás nejvhodnější k zadání objednávky na zahradní pergolu. A to právě proto, že v nadcházející zimě je dodací lhůta mnohem kratší a k tomu je dřevo impregnováno proti vlhkosti. Takže nemusíte mít obavy, když ho budete delší dobu skladovat venku mimo budovu.

A právě nyní vám nabízíme zahradní altány a pergoly s žádoucími slevami! Neváhejte a využijte skvělé nabídky. Pokud jste stále nebyli rozhodnuti, zrovna nyní máte šanci k zadání objednávky s včasnou dodávkou, a dokonce i ušetříte.

Jen je třeba si dobře rozmyslet, co vlastně požadujte, zda vám „postačuje“ běžná pergola kvůli zastínění proti slunci třeba obrostlou úžasnou vistárií..

pergola vistárie

Anebo upřednostňujete již pevný altán, pod kterým můžete s vašimi přáteli a rodinou pořádat rodinné oslavy včetně příjemného a voňavého grilování. Také můžete v altánu v letních vedrech, kdy bývá v ložnici k nevydržení, přespávat. Spaní v e n k u je velmi příhodné. Nejen, že jste obklopeni přívětivou přírodou, ale i spaní na čerstvém vzduchu, kdy nejste obklopeni pevnými zdmi svého domu, má hodně do sebe. A děti spaní v altánu přímo milují!

Naše altány jsou vyrobeny z velmi kvalitního dřeva a jejich výroba splňuje přísné požadavky zákonodárství Evropské unie. Proto si také můžeme dovolit své produkty moci vyvážet i do okolních států Evropské unie, jako například do Německa, Polska, Rakouska či do Francie.