Postel z masivu 120 x 200 musí být především pevná

Čas je relativní pojem, v lidském měřítku však nabývá konkrétní podoby v okamžiku, kdy jej rozdělíme na jednotlivé úseky. Mnozí z nás si vůbec neuvědomují, že více než třetinu svého života, a v raném dětství takřka polovinu času prospíme. Ložnice se tedy stává místem, kde spolu s obývacím pokojem a kuchyní trávíme nejvíce času. Spánkem to však nekončí, do postele také uleháme, když jsme nemocní, někdy se potřebujeme jen „natáhnout“ a uvolnit namožené svaly, lůžko je také plochou, kde mnoho hodin prožijeme v milostném objetí svého partnera.

ustlané dvoulůžko

Pevnost konstrukce pro nerušený spánek– každý z nás se v průběhu spánku minimálně dvacetkrát za noc na posteli převrátí. Změna polohy je v noci naprosto přirozená, a pokud ji bude provázet vrzání, jistě se dobře nevyspíme. Převracení také způsobuje časem únavu materiálu, což se projevuje zvláště u dřevotřískových desek. Z tohoto důvodu se také doporučuje alespoň dvakrát ročně dotáhnout všechny spojovací vruty a šrouby. Jestliže máte lůžko z masivního dřeva, dotažení spojů nebude problém, horší to však bude u dřevotřísky, která ve spojích ztrácí pevnost již po krátké době. Šrouby se pak protáčejí, nábytek se začíná viklat a jeho životnost se tím výrazně zkracuje.

hotelová ložnice

Milování– při výběru vhodného lůžka bychom neměli mít před sebou jen snovou představu kvalitní matrace s polštářem a peřinou, jak jsme do nich zachumlaní a spokojeně podřimujeme. Přirozenou lidskou potřebou je také milostný akt, a pokud odhodíme zbytečný ostych, měli bychom milování přijmout také jako náročné tělesné cvičení. V tu chvíli slouží postel masiv 120 x 200 drevenynabytek-borovice.masiv.cz jako ideální prostor pro desítky až stovky cyklických pohybů, které velmi namáhají nosnou konstrukci. Jistě byste nebyli rádi, kdyby právě v okamžiku vrcholného vzrušení se lůžko pod vámi zbortilo a proměnilo v hromadu úlomků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup