Náhrdelníky a přívěšky pro muže

Často vidíme drsné chlapy, kteří mají ještě drsnější přívěšky na krku. Mohou to být kameny posázené kříže, nejrůznější lebky a ornamenty apod. Samozřejmě, o tom, jak „drsně“ vypadají, bychom mohli polemizovat. Pravdou však je to, že jsou i dnes populární, jejich doba zdaleka přesahuje i do dnešního dne, byť některé šperky měly zůstat v roce 2002, tak jak bylo ostatně zamýšleno. Ale popravdě spousta věcí se přechovala, hlavně taky někteří lidé přežili sami sebe. Ale nyní dost o lidech, jdeme se bavit o špercích pro muže. Samotné slovo šperk nezní příliš mužně, o což ostatně jde, když se bavíme o ozdobách pro muže. Nijak nevyjadřujeme nějakou nechuť k tomu, když je chlap ověšený nejrůznějšími přívěšky, ale spíše zpochybňujeme drsňáctví, které má přijít s takovouto módou.
náhrdelník blondýny

Hip hop a rapeři

Novou generací diamanty posázených mládenců jsou rapeři jako je Trippie Redd nebo Lil Pump. Tihle mladí muži vydělávají balík a přitom dělají dobrou reklamu všem zlatníkům a šperkařům. Protože jak velí tradice, čím větší borec, tím větší prsteny a přívěšky. Často se tak můžete setkat až s bizarními a neúměrnými ozdobami. O to horší jsou poté ale borci ve východní Evropě, kteří se je snaží napodobit. O tom, jak moc špatně vypadá naše česká scéna, o tom raději budeme mlčet.
ksichtící se černoch

Východní Evropa je vůbec divná

A ano, zahrnujeme zde i střední Evropu, protože stylem je to úplně to samé. Všichni ti, co se snaží vypadat jako největší borci z Ameriky ale selhávají a vypadají jako velmi špatné napodobeniny bohatství, kterého se jim tak nějak nedostává. Existuje ale vůbec nějaká decentní a moderní ozdoba pro muže na krk? To je otázka. Někdo vám bude skálopevně tvrdit, že není nic lepšího než pořádna diamantová lebka na krku. Někdo zase, že raději vyjádří svůj postoj vůči moderní společnosti tím, že si tam dá například runu nebo symbol boha Peruna.
náhrdelník s křížkem
Možností, jak se tak nějak umělecky vyjádřit je spoustu. Šperky ale nemají gender. Existují pouze vkusné kousky a poté nevkusné kousky, které jenom vyjadřují, jak špatně na tom dotyčný je. by měl být váš další krok k poznání toho ideálního ěperku pro vás. A nebojte se, určitě nebudete vypadat hloupě.