Investice, která se vám vyplatí hned několikrát

Hledáte způsob, jak zajímavě investovat peníze tak, abyste z této investice měli něco nejen v budoucnosti, ale už nyní? Zajímavým způsobem, jak zhodnotit své peníze, a přitom podpořit vlastní podnikání, je nákup zlatého čísla VIPcisla.

Jedná se o výjimečný telefonický kontakt. Takový, který je něčím jedinečný a specifický, a to natolik, že si ho každý na první pohled zapamatuje. Může se jednat o kombinaci symbolů, která koresponduje s telefonní předvolbou, o sérii stejných znaků anebo o postupku, trojice, dvojice, a tak dále. Dokonce si můžete objednat i číslo na přání!

piktogram telefonu

Z hlediska vašeho podnikání je důležité, že se jedná o telefonní kontakt, který je prakticky nepřehlédnutelný a snadno zapamatovatelný. A to tím spíše, když jeho memorování podpoříte chytrou mnemotechnickou pomůckou, kterou vypustíte do éteru třeba skrze místní rádio anebo tištěná média.

Jistě to znáte z vlastní zkušenosti – stačí jedna jednoduchá chytlavá říkanka anebo básnička, a rázem ji máte v hlavě. A přesně tak to funguje, úplně stejně to můžete provést i vy.

panacek s vizitkou

Pravda je, že taková jedinečná kombinace není rozhodně zadarmo. Cena se pohybuje v řádu desítek až stovek tisíc, narazit můžete i na nabídku za milión a více korun. Čím více je kontakt jedinečný, tím více stojí. Ovšem skvělou službu vám může prokázat i ten nejlevnější. Když ho vaši zákazníci budou nosit v hlavě, pak vám dají přednost před konkurencí, neboť lidé jsou líní a dávají přednost rychlým řešením – takže proč by hledali kontakty na ostatní, když ten váš nosí v hlavě?

Ovšem je zde ještě jedna jistota – cena těchto speciálních kombinací do budoucna poroste. Operátoři už žádné další přidávat nebudou, proto jejich cena poroste. Takže čím dříve si jednu z nich pořídíte, tím více na tom můžete vydělat. To, co dnes stojí desítky tisíc, může stát příště milión – a to je skvělá investice, ne?