Každá žena se někdy v životě musela vypořádávat minimálně jednou s tím, že musí obdarovat svého kamaráda, muže, partnera či bratra. Ve všech výše zmíněných variantách to není jednoduché. Dárek pro bratra https://manboxeo.cz/darek-pro-muze/darek-pro-bratra je potom obzvláště oříšek pro sestry, které nemají příliš vyvinutý vztah se svým sourozencem. Člověk se rád chce zavděčit a rád by dal takový dárek, který opravdu udělá radost a nebude to jen vyhození peněz. Je to ovšem těžké. Mnohdy udělá mužům radost možná pro ženské oko ta největší blbost pod sluncem. Pokud se právě vy naházíte v této bezvýchodné situaci, tak je zde pár tipů, které by mohly pomoci právě vám s rozhodováním, co pro ty vaše kluky zase sehnat.vánoční ozdoby

  • Darujte zážitek. Pokud máte bratra, který je finančně relativně dobře zajištěn, pak nemá cenu si lámat hlavu s nějakým hmotným darem, neboť to si všechno přeci může koupit sám. Darujte mu naopak nějaký akční zážitek, který sám od sebe nepořídí. Je tím například vstupenka na laser game či paintball, což jsou akční hry, které muži milují. Další možností může být střelnice nebo nějaká napínavá úniková hra.
  • Wellness. Muži to neradi říkají, ale jsou svým způsobem větší měkkoty než my. Rádi se nechávají hýčkat, a to klidně celý den. Darujte mu tedy poukaz do nějakého wellness střediska či lázní, kde si může od rána do večera užívat masáží, saun a vířivek dle libosti. Uvidíte, že se vrátí pěkně odpočatý a povahou jako vyměněný.


za okny Vánoce

  • Elektronika. Pokud svého bratra opravdu dobře znáte, pak můžete zkusit štěstí i s nějakou elektronikou. Jestli víte, že už dlouhá léta má jeden a ten samý telefon, pak možná to bude ta cesta k úspěchu.
  • Dárkový poukaz. Pokud si opravdu nejste jistá, čím byste mohla u svého sourozence zabodovat, pak vsázejte na jistotu – kupte poukaz. Může to být do jeho oblíbené restaurace nebo do oblíbeného obchodu s pánským oblečením. Tady už je možností opravdu nespočet a úspěch je tím pádem téměř stoprocentně zaručen.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup